post

Album na zdjęcia Wałbrzych ❤️ Trwałe Wspomnienia ✔️ Love

Album na zdjęcia Wałbrzych ❤️ Trwałe Wspomnienia ✔️ mogą też być zdjęcia traktowane jako dzieło sztuki i ozdoba, niemniej z naszego doświadczenia wynika, że dla większości z Was to wspomnienia.

✅ Super Fotograf Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Piaskowa Góra Wałbrzych jest OTWARTY 🆗
✅ Super Fotograf Przy Ratusz Wałbrzych jest CZYNNE 🆗
✅ Super Fotograf Śródmieście Wałbrzych jest OTWARTE 🆗

Wszyscy wiemy, że zdjęcia to przede wszystkim wspomnienia. Jasne, mogą też być zdjęcia traktowane jako dzieło sztuki i ozdoba, niemniej z naszego doświadczenia wynika, że dla większości z Was to wspomnienia. Pewnie, że w dzisiejszych czasach przechowujemy zdjęcia w formie cyfrowej, ale wierzcie nam, że te najbardziej ważne, przywołująca wspomnienia warto wywołać i przechowywać w albumie na zdjęcia. Jak taki album wybrać?

  1. Wybór ze względu na tematykę zdjęć. Warto dobrać album do tematyki zdjęć, które w nim umieścimy. Niech album na zdjęcia ślubne ma inny kolor, okładkę, wygląd niż ten, w którym mamy zdjęcia z górskich wędrówek. W Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych znajdziesz tak szeroki asortyment albumów, że dobierzesz odpowiedni dla każdego typu wspomnień.
  2. Wybór ze względu na rozmiar zdjęć w albumie. Tutaj też z pomocą przyjdzie Wam Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych. Mamy albumy w wielu formatach, na pewno każda wasza fotografia znajdzie w nich godne miejsce.
  3. Wybór ze względu na trwałość. Wasz album ma przechowywać Wasze wspomnienia, a więc rzecz szczególnie cenną. Warto więc wybrać coś naprawdę dobrej jakości. A może dokupicie specjalne pudełko do przechowywania albumu ze zdjęciami? W Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych znajdziecie wiele wzorów albumów fotograficznych o doskonałej oprawie i jakości ale w bardzo rozsądnej cenie.

Przyjdźcie do nas i wywołajcie zdjęcia lub zróbcie odbitki ze zdjęć. Zobaczycie, że umieszczone w albumie umilą Wam wspomnieniami wiele wieczorów, kiedy wspólnie wrócicie do pięknych chwil oglądając zdjęcia w albumie na zdjęcia.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie oddziały Kodak Express Super Fotograf są czynne otwarte w standardowych godzinach pracy. Zapraszamy.

Pasaż Tesco w Wałbrzychu nadal czynne

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 16
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 16
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
   

Fotograf Wałbrzych Czynne Otwarte

Dowód osobisty z odciskiem palca. Czy to możliwe?