fotograf Wałbrzych

filmowanie Wałbrzych

wideofilmowanie

Profesjonalne Studia i Laboratoria Inter-Color Studio. Kodak EXPRESS Digital Solutions. Studio Kodak Professional Kodak Promise of Excellence.

Foto Usługi

Zamów Zdjęcia Przez Internet Odbitki Przez Internet
Usługi fotograficzne wraz z wydrukami na papierze KODAK

Odbitki ze wszystkich urządzeń cyfrowych i telefonów komórkowych
Po prostu przynieś swój aparat cyfrowy, kartę pamięci, dysk, płytę CD lub telefon komórkowy do naszego punktu fotograficznego, wyposażonego w sprzęt do wywoływania zdjęć, a odbitki będą gotowe w ciągu godziny lub nawet krócej! Możesz także uzyskać wspaniałe odbitki swoich zdjęć na
dużych formatach, jednak pod warunkiem, że rozdzielczość zdjęcia jest wystarczająca.

Zdjęcia w kilka minut w kiosku fotograficznym KODAK Picture Kiosk
Odwiedź kiosk fotograficzny, aby zrobić zdjęcia, dodać tekst, wykonać powiększenie lub pocztówkę w zaledwie kilka minut. Prześlij zdjęcia z telefonu, przekopiuj z karty pamięci lub płyty CD do kiosku fotograficznego KODAK Picture Kiosk i błyskawicznie wykonaj odbitki oraz odbierz odbitki w późniejszym czasie! Dokonaj prostych edycji, takich jak powiększanie, kadrowanie i usuwanie efektu czerwonych oczu. Powiększaj zdjęcia i zamawiaj je w dużych pakietach.

Odbitki w 1 godzinę
Punkty fotograficzne KODAK EXPRESS Digital Solutions wykonują odbitki o jakości tradycyjnego zdjęcia oraz powiększenia ze wszystkich urządzeń analogowych i cyfrowych za cenę niższą niż koszt domowego wydruku, oferując gotowe zdjęcia doskonałej jakości w mniej niż godzinę. Piękne odbitki można wykonać łatwo i wygodnie w lokalnym punkcie fotograficznym.

Sprzedaż produktów firmy KODAK

Cyfrowe aparaty fotograficzne
Od aparatów prostych w obsłudze po rozwiązania dla bardziej wymagających – wśród produktów znajdujących się w punktach fotograficznych KODAK EXPRESS Digital Solutions z pewnością znajdziesz model idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

Analogowe i cyfrowe aparaty fotograficzne
W punktach fotograficznych KODAK EXPRESS Digital Solutions można znaleźć filmy na każdą okazję – do fotografowania w pomieszczeniach i na zewnątrz, do makrofotografii oraz do zdjęć panoramicznych, a także do zdjęć statycznych i obiektów będących w ruchu. Filmy KODAK opracowano z myślą o otrzymywaniu ostrych zdjęć, żywych kolorów i naturalnych odcieni koloru skóry, tak aby każde wykonane zdjęcie było wyjątkowe i było pamiątką. Jednorazowe aparaty fotograficzne sprawdzają się w każdych warunkach – w pomieszczeniach, na zewnątrz, a nawet pod wodą!

Akcesoria fotograficzne
W punktach fotograficznych KODAK EXPRESS Digital Solutions można znaleźć szeroki wybór akcesoriów do produktów firmy KODAK oraz materiały eksploatacyjne do drukowania. Wyposaż swój cyfrowy aparat fotograficzny we wszystkie niezbędne akcesoria – obiektywy, akumulatory, kable, pamięć, zestawy podróżne i inne!

Inne produkty fotograficzne i usługi

Upominki fotograficzne (kubki, koszulki itp.)
Mamy dla Ciebie coś jeszcze – torebki, poduszki, kubki do kawy, a nawet koszulki i torby plażowe! Zamień swoje ulubione zdjęcia w piękne, imponujące pamiątki.

Fotoksiążki i kalendarze
Nigdy więcej rogów i koszulek! Pozwól naszym punktom fotograficznym stworzyć z Twoich zdjęć olśniewające, profesjonalne fotoksiążki i kalendarze dla Twoich przyjaciół i rodziny. Do wyboru jest wiele styli i formatów. Twoje zdjęcia – naświetlaj je na swój sposób.

Zdjęcia legitymacyjne i paszportowe
Wykonujemy na miejscu zdjęcia paszportowe, legitymacyjne, do prawa jazdy, innych dokumentów i identyfikatorów. Profesjonaliści w punktach fotograficznych KODAK EXPRESS Digital Solutions wykonają Twoje zdjęcia, na których będziesz wyglądać wspaniale.

Fotografia portretowa w studio i plenerze
Pozwól nam utrwalić szczególne momenty Twojego życia i dostarczyć Tobie i Twojej rodzinie niezapomnianych wspomnień. Nasi profesjonalni fotografowie pozwalają uzyskać zachwycające portrety i sprawiają, że sesje fotograficzne w studiu to wspaniała zabawa.

Inne sprzedawane produkty

Albumy z wycinkami
Pozwól naszej profesjonalnej kadrze na odrobinę kreatywności. Zamień swoje cyfrowe albumy z wycinkami lub tradycyjne papierowe albumy w książkowe albumy w twardej oprawie, które przetrwają całe pokolenia.

Ramki, albumy i oprawki
W naszych punktach fotograficznych można znaleźć ogromny wybór ramek, albumów i oprawek do wyświetlania i przechowywania cennych wspomnień. Wybierz produkt, który najlepiej pasuje do stylu wnętrza w domu lub biurze. Sprawdź naszą ofertę – nasze rozwiązania pasują do każdego rodzaju zdjęć: przyjaciół, dzieci, czworonogów, zdjęć ślubnych oraz wielu innych tematów!

Zamów Zdjęcia Przez Internet Odbitki Przez Internet

74 84 253 54 SZYBKI KONTAKT
TEL. 74 84 253 54

    WYBIERZ USŁUGĘ
FOTO GALERIA

  • slub wesel walbrzychARCHIWUM