fotograf Wałbrzych

filmowanie Wałbrzych

wideofilmowanie

Profesjonalne Studia i Laboratoria Inter-Color Studio. Kodak EXPRESS Digital Solutions. Studio Kodak Professional Kodak Promise of Excellence.

Wesela i śluby Wałbrzych – oferta

Videofilmowanie Wałbrzych

Sprawdź dostępność terminu dla Twojej Uroczystości

Ślub to jeden z tych dni, na które oczekujemy z utęsknieniem. Dzień, który na zawsze ma odmienić nasze dotychczasowe życie. Z racji tego, że jest to wydarzenie tak ważne, towarzyszą temu różne emocje. Strach, niepewność a zarazem podekscytowanie i euforia. Warto zadbać o to, aby dzień ten na zawsze pozostał w naszej pamięci. Będąc szczęśliwymi dziadkami, pragniemy podzielić się z wnukami naszymi wspomnieniami, związanymi z tym dniem. Żadne słowa nie są w stanie oddać tego, co namacalny dowód, jakim niewątpliwie są zdjęcia ślubne. To one uwieczniają naszą długo wyszukiwaną kreację, przepiękną fryzurę. Są świadkami naszych emocji.

Ukazują zarówno te pozytywne jak i negatywne odczucia. Wyrażają więcej niż tysiąc słów. Jednak aby móc cieszyć się magią zdjęć, nie wystarczy zwykły aparat. W dniu tak ważnym jak ślub, należałoby zatrudnić specjalistów, którzy dzięki swej fachowej wiedzy sprawią, że każdy, choćby najmniejszy grymas, gest czy detal na zawsze zachowa się w naszej historii.

Śluby i wesela w Wałbrzych i jego okolicach. W tym się specjalizujemy.
Fotografia jest jak sztuka, a osoby ją uprawiające wkładają w nią całe swoje serce. Zależy im na tym, aby dzieło ich zostało docenione i dołożą wszelkich starań by tak właśnie się stało. Żaden wujek, brat czy ojciec nie jest w stanie wydobyć ze zdjęcia tyle, co profesjonalny fotograf. Decydując się na współpracę z jakimkolwiek z nich, warto przed tym wybrać się do studia i obejrzeć zdjęcia ze ślubów, na których obecny był ów fotograf. Każdy artysta ma swój indywidualny pomysł na zdjęcia, a my możemy wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada.

Posiadamy uprawnienia wydane przez Diecezję Świdnicką należącą do Metropolii Wrocławskiej, które uprawniają do fotografowania i filmowania w kościołach i obiektach sakralnych.
Posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania
celebracji liturgicznych.

Szanowni Państwo. Pomożemy Wam spełnić Wasze marzenia.  Sprawimy, że Wasz Ślub i Wesele w Wałbrzychu zostanie w sposób zjawiskowy zapisany na naszych zdjęciach.

Profesjonalne Filmowanie Uroczystości Weselnych

Multimedialna Galeria
Fotografia Portretowa Ślubna

Fotoreportaż Ślubny (200 fotografii z 1000)

Pomocne linki:
Gdzie jest fotograf w Wałbrzychu?
Kodak Express Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój http://goo.gl/iH9cj6
Kodak Express Piaskowa Góra Wałbrzych http://goo.gl/j3gqHV
Kodak Express Śródmieście Wałbrzych http://goo.gl/W1gfdg
Kodak Express przy Ratusz Wałbrzych http://goo.gl/72c6NJ

www.supertofograf.pl – wesela, śluby, fotografia ślubna Wałbrzych. Zapraszamy.

Sprawdź dostępność terminu dla Twojej Uroczystości

  Data Ślubu (wymagane)

  Interesują mnie usługi ...

  Filmowanie
  Fotografia Portretowa - Plener lub Studio
  Fotografia Reportażowa - Fotografowanie Uroczystości bez limitów
  Inne

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Numer Telefonu (wymagane)

  Kontakt telefoniczny w określonych godzinach ...

  [ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od "INTER-COLOR STUDIO" S.C. K.Korolczuk I.Korolczuk, 58-300 Wałbrzych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). ]

  # Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest "INTER-COLOR STUDIO" S.C. K.Korolczuk I.Korolczuk, 58-300 Wałbrzych, NIP: 8860002563. („Spółka”);
  # Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od "INTER-COLOR STUDIO" S.C. K.Korolczuk I.Korolczuk, 58-300 Wałbrzych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
  # Cele i podstawa przetwarzania: Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
  # Kontakt z inspektorem ochrony danych Spółki: Mogą Państwo skontaktować się z inspektorem ochrony danych Spółki w formie tradycyjnej na adres siedziby Spółki, "INTER-COLOR STUDIO" S.C. K.Korolczuk I.Korolczuk, 58-300 Wałbrzych.
  # Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.
  # Danych osobowych nikomu nie udostępniamy, do czasu wyraźnego zainteresowania ofertą, wówczas przedłożymy Państwu nową klauzulę związaną z zakupem lub świadczoną usługą.
  # Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  74 84 253 54 SZYBKI KONTAKT
  TEL. 74 84 253 54

   WYBIERZ USŁUGĘ
  FOTO GALERIA

  • slub wesel walbrzych  ARCHIWUM