fotograf Wałbrzych

filmowanie Wałbrzych

wideofilmowanie

Profesjonalne Studia i Laboratoria Inter-Color Studio. Kodak EXPRESS Digital Solutions. Studio Kodak Professional Kodak Promise of Excellence.

O Nas

Foto Galeria Ślubna
Foto Galeria Ślubna

Super Fotograf Wałbrzych
Laboratoria Kodak Express Digital Solutions
Studia Fotograficzne Kodak Professional – Kodak Promise of Excellence

CZYNNE 7 DNI W TYGODNIU
codziennie od 7:30 do 21:00
sobota  od 9:00 do 21:00
niedziela od 10:00 do 18:00

Szybki KONTAKT Na Telefon Stacjonarny:
PL
+48 74 84 253 54

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54


Szybki KONTAKT Przez Internet :
Wyślij wiadomość poprzez pocztę elektroniczną

info (małpka) superfotograf.pl

Formularz Kontaktowy:

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  Historia Firmy:

  Super Fotograf Profesjonalne Studia i Laboratoria Fotograficzne Inter-Color Studio s.c. to firma działająca w zakresie usług fotograficznych. Główna siedziba firmy znajduje się w centrum Wałbrzycha przy ulicy Adama Mickiewicza 27. Filie znajdują się w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa-Góra przy ulicy Głównej 11/26 (I piętro FILARY przy Bibiotece) oraz w Szczawnie-Zdroju w Pasażu TESCO.

  Celem działalności firmy są usługi fotograficzne zaspokajające zróżnicowane potrzeby, począwszy od zdjęć do dokumentów, realizacją powierzonych prac amatorskich, przez profesjonalną fotografię studyjną, portretową i reklamową. Laboratorium Super FOTOGRAF jest wkomponowanym elementem miasta i jego mieszkańców od początków istnienia fotografii konsumenckiej. Tradycją jest wykonywanie u Super FOTOGAFa zdjęć rodzinnych, które są pamiątką następnych pokoleń, uwiecznieniem przemijania, próbą zatrzymania panta rhei, przywróceniem vita brevis naszym bliskim przed zapomnieniem, poznaniem ich przez „młodych”.

  Początek firmy fotograficznej INTER – COLOR STUDIO s.c. sięga połowy lat siedemdziesiątych, oraz powiązany jest z miastem uzdrowiskowym Szczawno – Zdrój. Inicjatorem powstania firmy fotograficznej jest Kazimierz Korolczuk, który już od wczesnych lat dziecięcych zamierzał „być fotografem”. Pierwsze własne pieniądze Kazimierz Korolczuk (wtedy dziesięciolatek) zarobił na placu zabaw, klientami byli rówieśnicy. To mu się bardzo spodobało. Jak sam stwierdził mógł dobrze się bawić – szerząc swoje horyzonty w zakresie fotografii, równocześnie dorabiając do kieszonkowego. Bodziec motywacyjny „równoczesna zabawa i pieniądze”, przyczyniły się do podjęcia nauki przez Kazimierza Korolczuka w kierunku fotografii.

  Kolejnym etapem w życiu przyszłego właściciela firmy była praca w zakładzie fotograficznym w Szczawnie Zdroju przy ulicy Kościuszki, przy głównym pasażu uzdrowiskowym. Zdobyte tam doświadczenie oraz opracowane plany strategii przyczyniły się do otwarcia na tej samej ulicy, zakładu fotograficznego.

  W latach 1982-1985 firma znacznie się rozwinęła, zdobywając klientele z sąsiedniego miasta Wałbrzych. Pod koniec roku 1985 firma przeniosła swoją siedzibę do Wałbrzycha na ulicę Mickiewicza.

  Po 1985 roku firma osiągnęła swoją najlepszą rentowność po wprowadzeniu nowego procesu technologicznego. Firma jako pierwsza w Wałbrzychu zastosowała kontrolowane procesy chemiczne „Kodak”, a także barwne materiały zachodniej firmy „Kodak”.

  W roku 1990 Kazimierz Korolczuk zarejestrował działalność pod nazwa „Inter-Color Studio”, działając pod skrzydłami Kodaka jako „Studio Fotografii Barwnej by Kodak”.

  W 1991 roku firma zainwestowała w najnowszą technologię japońskiej firmy, kupując profesjonalne maszyny laboratoryjne do obróbki fotograficznej w procesach kontrolowanych.

  Lata 1990 – 1995 przypadają na najbardziej dynamiczny rozwój firmy. W tym okresie powstało ponad 8 filii „Inter-Color Studio” s.c. Między innymi w Centrum Wałbrzycha w Domach Towarowych „Centrum” (ul.Słowackiego 7), w dzielnicy Piaskowa Góra (ul.Główna 13), w Szczawnie-Zdróju („Teatr Zdrojowy”), w Kamiennej Górze (Rynek), oraz we Lwówku Śląskim.

  Od 2000 roku zmieniony skład spółki wyznaczył sobie za cel kontynuowanie dotychczasowej działalności gospodarczej w zakresie usług fotograficznych, oraz rozwój nowych. Określono nowe usługi jak cyfrowe wideo filmowanie oraz postprodukcja w stworzonym nowym studio audiowizualnym, czy usługi fotografii cyfrowej: cyfrowe zdjęcia do dokumentów, archiwizacja zdjęć na nośnikach elektronicznych, obróbka zdjęć z nośników elektronicznych na tradycyjnym papierze. Modernizacja techniczna całej firmy. Wymiana oświetlenia na nowoczesne w studiach fotograficznych. Przystosowanie urządzeń laboratoryjnych do standardów Kodak.

  Na dzień dzisiejszy firma posiada trzy laboratoria wyposażone w cyfrowe urządzenia do naświetlania laserowego plików cyfrowych japońskiej firmy Noritsu z oprogramowaniem Kodak DLS.

  74 84 253 54 SZYBKI KONTAKT
  TEL. 74 84 253 54

   WYBIERZ USŁUGĘ
  FOTO GALERIA

  • slub wesel walbrzych  ARCHIWUM