5/5 - (112 votes)

SZOK ✔️ Podatek Weselny ❤️ Czy wiesz, że są takie podatki? Love

SZOK ✔️ Podatek Weselny ❤️ Czy wiesz, że są takie podatki? Przeczytaj nasz artykuł, ponieważ dotyczą także CIEBIE !!!

✅ Super Fotograf Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Piaskowa Góra Wałbrzych jest OTWARTY 🆗
✅ Super Fotograf Przy Ratusz Wałbrzych jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Śródmieście Wałbrzych jest OTWARTY 🆗

Zrobiłeś wesele i goście obdarowali Cię pieniędzmi? Może się okazać że nawet 20 proc. tej kwoty powinno powędrować do urzędu skarbowego. Kupiłeś używany samochód? Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie odprowadzisz podatku, stajesz się podejrzany o popełnienie przestępstwa albo wykroczenia skarbowego, za co grozi kara w wysokości od 1/10 do dwudziestokrotności minimalnego wynagrodzenia, czyli w bieżącym roku od 280 zł do 56 tys. zł !  Tylko u nas przeczytasz o paru podatkach, którymi możesz być zaskoczony ale nie uchroni Cię to od zapłacenia daniny dla skarbówki. Niewiedza o podatkach nie stanowi podstawy do ich umorzenia. Nie wykpimy się słodkim Nie wiedziałem i trzepotanie rzęs.
Oprócz już wspomnianych podatków od darowizny na  ślub oraz sprzedaży samochodu, możesz zapłacić np. podatek od tzw. porządków w szafie. To nic innego jak podatek od sprzedaży przedmiotów na różnych platformach. Jeśli przedmiot bowiem jest waszą własnością krócej niż pół roku, fiskus może go potraktować jako nowy, czyli sprzedaż należy ująć w deklaracji PIT-36. Spokojnie możecie sprzedawać do kwoty, która nie przekracza 50% minimalnego miesięcznego wynagrodzenia, jeśli kwota jest wyższa, musicie zarejestrować działalność.
Dzięki rosnącej popularności internetowych platform, dziś każdy może zostać sprzedawcą. Ale nie każdy wie, że sprzedaż nawet używanych rzeczy, takich jaki meble, ubrania czy stare książki, także może podlegać opodatkowaniu. Dzieje się tak, gdy przedmiot, który sprzedajemy jest naszą własnością krócej niż pół roku. W takiej sytuacji Urząd Skarbowy traktuje tę rzecz jak nową, a więc należy wykazać ją w deklaracji PIT 36 jako przychód ze zbycia rzeczy ruchomych. Dlatego dla własnego komfortu i spokojnego snu warto prowadzić dokładną ewidencję sprzedawanych przedmiotów, aby kontrolować wartość sprzedaży.
W Wałbrzychu nie mamy do czynienia z podatkiem, który funkcjonuje w dużej ilości gmin, ponieważ to gmina ustala jego wysokość i sam fakt obowiązywania. To podatek od posiadania psa.
Podatki podatkami, ale nie musisz płacić kolejnej daniny od słabych usług. Wybierz dobrego fotografa, najlepszego fotografa. Kodak Express Super Fotografa. Zapraszamy.

Pasaż Tesco w Wałbrzychu nadal czynne

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
   


Fotograf Wałbrzych Czynne Otwarte

Dowód osobisty z odciskiem palca. Czy to możliwe?