5/5 - (268 votes)

Fotografie nagrobne ✔ na śmietniku. Ogromny skandal !

Fotografie nagrobne ✔ na śmietniku. Ogromny skandal ! Wielce poruszyła nas informacja o znalezionych na wrocławskim śmietniku porcelanowych zdjęciach nagrobnych.

✅ Super Fotograf Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Piaskowa Góra Wałbrzych jest OTWARTY 🆗
✅ Super Fotograf Przy Ratusz Wałbrzych jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Śródmieście Wałbrzych jest OTWARTY 🆗

Wielce poruszyła nas informacja o znalezionych na wrocławskim śmietniku porcelanowych zdjęciach nagrobnych. Stało się tak dlatego, że zajmujemy się fotografią nagrobną i funeralną i jest dla nas niewyobrażalnym, aby w ten sposób potraktować coś, co wiąże się z tak ogromnie ważną sferą pamięci naszych Klientów.

Nie dociekamy jak to się stało, że dziesiątki fotografii znalazły się na śmietniku. Nie rozgrzeszamy i nie tłumaczymy z fałszywą branżową wyrozumiałością. My dbamy o Wasze uczucia. Wiemy co czujecie w chwili, kiedy zlecacie Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych fotografię nagrobną na porcelanie. Jak podaje Gazeta Wyborcza „Jeśli chodzi o dane osób zmarłych, to nie są one objęte ochroną wynikającą z rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Inaczej mówiąc, w przypadku danych osób zmarłych, RODO nie ma zastosowania” – dowiadujemy się w Urzędzie Ochrony Danych Osobowych. – „Niemniej osobom bliskim przysługuje prawo do ochrony ich dobra osobistego, jakim jest kult pamięci osoby zmarłej. Ochrona tego prawa przysługuje na zasadach ogólnych przewidzianych w przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, przede wszystkim zaś w jej art. 23 i 24. W myśl bowiem art. 23 Kodeksu cywilnego, niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach, dobra osobiste człowieka, m.in. takie jak: nazwisko, pseudonim czy wizerunek, pozostają pod ochroną prawa cywilnego”.

Urząd Ochrony Danych Osobowych informuje, że „w przypadku naruszenia dóbr osobistych, rodzina czy bliscy zmarłego mogą dochodzić ochrony praw i ewentualnego zadośćuczynienia przed właściwym sądem cywilnym, który rozpoznaje sprawy w trybie i na zasadach określonych w ustawie z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego”.

Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych towarzyszy Wam w dobrych i złych chwilach. Wie czym jest Wasz ból i Wasza radość. Zapraszamy.

Zdjęcia na porcelanie

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54


Fotograf Wałbrzych Czynne Otwarte

Dowód osobisty z odciskiem palca. Czy to możliwe?