post

⭐⭐⭐⭐⭐

Jak uniknąć kary za nieważny dowód osobisty ? 👮

Nie chcesz mieć zepsutego humoru przed urlopem i o 5 tyś zł mniej w kieszeni? Przeczytaj ten tekst !

(Dz.U. z 2017 r. poz. 1464) art. 79 pkt 1 ustawy o dowodach osobistych Kto: 1) uchyla się od obowiązku posiadania lub wymiany dowodu osobistego, (…) podlega karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.

Obostrzenia są co raz to bardziej łagodne, lato co raz piękniejsze i wakacje oraz urlop co raz bliżej. Sielanka. Ale spójrz do portfela, w którym zazwyczaj nosisz dowód osobisty. Może się okazać, że twój dowód osobisty za niedługo straci ważność. Podejdź do tego z należytą atencją. To nie błahostka. Brak ważnego dowodu osobistego może Cię kosztować 5 tysięcy złotych kary. Jak widzisz niedopatrzenie w tym zakresie może Cię drogo kosztować. Przyjdź więc jak najszybciej do Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych i zrób zdjęcie do nowego e-dowodu osobistego. Tylko u nas zrobisz zdjęcia do dowodu osobistego w standardzie BIOfoto, czyli wymaganym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Dostaniesz od nas certyfikat zgodności fotografii z wytycznymi w jej zakresie. Chcesz mieć spokojną głowę i jechać na urlop bez zmartwień? Już dziś przyjdź do Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych i zrób zdjęcia do dowodu osobistego Wałbrzych.

Fotograf Wałbrzych

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54

Specjalistyczne fotografie BIOfoto, czyli zdjęcia dowodowe do nowego dowodu osobistego w Wałbrzychu. Zdjęcia do nowego dowodu osobistego w przystępnej cenie w mieście Wałbrzych w czterech dogodnych lokalizacjach. Zrobimy ci super zdjęcia do dokumentów Wałbrzych jak nikt inny, wyjdziesz idealnie niczym model Wersja cyfrowa zdjęć. Wersja papierowa zdjęć. Zaprasza Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych. Poczuj wolność, poczuj się Europejczykiem, z nowym dowodem osobistym bez paszportu możesz podróżować po całej Europie bez zbędnych wiz.