post

⭐⭐⭐⭐⭐

Sprawdź swoje punkty karne przez Internet

Sprawdź swoje punkty karne przez Internet. Zrób nowy e-dowód osobisty – w Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych bezpiecznie załatwisz wszystkie sprawy. Jak sprawdzić punkty karne przez Internet ?

Dziś będzie motoryzacyjnie. Jeździsz zatem samochodem. I jak wiadomo „gdzie drwa rąbią tam wióry lecą”, więc z czasem jakoś tak nieroztropnie zdarzy Ci się „narąbać” także mniej lub więcej punktów karnych. Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych pomoże Ci trzymać rękę na pulsie. Musisz tylko wyrobić sobie nowy e-dowód osobisty. Wtedy będziesz mógł sprawdzać na bieżąco, ile punktów karnych nazbierałeś. Musisz jednak najpierw przyjść do Kodak Express Super Fotograf i zrobić zdjęcie do dokumentów Wałbrzych. To specjalny rodzaj fotografii biometrycznej, który zrobicie tylko w Kodak Express Super Fotograf. Z naszym zdjęciem do dokumentów Wałbrzych dojedziecie bezpiecznie do celu, czyli zrobicie nowy e-dowód w Wałbrzychu szybko, bez zbędnych kosztów i nerwów. Przyjdź do Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych i zrób najlepsze zdjęcie do dokumentów Wałbrzych. Szerokiej drogi !

Fotograf Wałbrzych

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54