post

🥰 O tym się mówi !!! Tymczasowy Profil Zaufany na czas epidemii ?! 📸

Trwa fajna akcja promocyjna od Kodak Express Super Fotograf. Okoliczności przyrody sprzyjają udogodnieniom, m.in. wniosek o dowód osobisty możesz złożyć przez Internet. Parametryzowane biometryczne BIOfoto zdjęcia do nowego dowodu osobistego otrzymasz w formie specjalnego Kodu. Nie masz Profilu zaufanego to już nie jest problem.

Dużo pisze się w mediach o zaleceniach wynikających z tak zwanej Tarczy Antykryzysowej. Jednym z pomysłów, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, ale być może się to stanie, jest Tymczasowy Profil Zaufany. Po to, aby załatwić sprawy w urzędzie, nie będziesz musiał zakładać Profilu Zaufanego, tylko jego uproszczoną, tymczasową formę. Tak czy inaczej Kodak Express Super Fotograf ma dla Ciebie propozycję, która pozwoli Ci się przygotować do takiej formy kontaktu z urzędami. Mamy dla Ciebie sparametryzowaną fotografię BIOfoto – zdjęcia do dowodu osobistego. I to mamy ją dla Ciebie ZA DARMO !!! Zdjęcie do nowego dowodu osobistego dostaniecie w formie specjalnego kodu, za pomocą którego pobierzecie Waszą fotografię, którą my umieścimy na specjalnie chronionym serwerze. Taką fotografię możecie wysłać do Biura Dowodów Osobistych i nie musicie wychodzić z domu żeby złożyć wniosek o dowód osobisty w Wałbrzychu. Skorzystajcie więc z usług jedynego dyżurującego fotografa w Wałbrzychu i przygotujcie się na złożenie wniosku o dowód osobisty bez wychodzenia z domu bez Profilu Zaufanego, czyli przez Tymczasowy Profil Zaufany 😷

Tymczasowy Profil Zaufany

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54

Godziny otwarcia Kodak Express Super Fotograf po Wielkanocy