post

⭐⭐⭐⭐⭐ Szok !!! Żona obcięła mężowi głowę !!!!

Kiedy przyjechała policja, Helena (l.38) powiedziała tylko „Był winny a nóż ten był do chleba..”.

Trwające wiele godzin przesłuchanie w końcu przyniosło nieco więcej informacji. Na ten horror złożyło się kilka przyczyn. Po pierwsze nie zadbał o ważność ich paszportów. Jej paszportu… Nie wyrobił fotografii biometrycznej BIOfoto do paszportu i wakacje w ciepłych krajach odsunęły się na przyszły rok. To był jej paszport… Nie wyrobił zdjęcia do legitymacji dziecka i Brianek był najbardziej gnębionym przez łapistówy dzieckiem w Polsce. Nie przypomniał jej, że kończy się termin ważności jej dowodu osobistego i wyłapała mandat w wysokości 5 tysięcy zł, bo tyle kosztuje ta „przyjemność”. Ale za to co wyżej Helena tylko strzeliła foszka. Czarę goryczy przelało to, że wywalił na śmietnik kasety wideo. Z wesela, z wakacji, z imprez z babeczkami z pracy.. Jak mówią sąsiedzi tłumaczył się, że przecież nie mają już wideo.. A mógł po prostu wziąć te kasety i przyjść do Kodak Express Super Fotograf i zrobić kopię tych kaset video na płyty DVD. Mógł zrobić zdjęcie do dokumentów Wałbrzych albo wywołać fotografie w Wałbrzychu… Taka to historią przyśniła się nam, w Kodak Express Super Fotograf. To ostrzeżenie. Skorzystaj z aktualnej promocji na kopiowanie kaset wideo do wersji cyfrowej i archiwizację oraz rekonstrukcję fotografii. Jeżeli kopiowanie starych kaset wideo i retusz fotografii w Wałbrzychu to tylko Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych. Aktualnie dyżurujemy blisko Ciebie w dogodnych lokalizacjach Wałbrzycha. Po więcej informacji zadzwoń 74.84.253.54.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54

Przywróćcie sobie piękny czas,
kopiujemy stare kasety VHS na płytę DVD w Wałbrzychu

Przegrywanie Kaset VHS Na Płyty DVD w Wałbrzych

Stare kasety wideo otrzymasz w dowolnej formie. Twoje stare kasety video kopiujemy na USB pendrive, Standard Płyta DVD-Video, lub do pobrania.

Zgrywanie Kaset VHS Na Płyty DVD w Wałbrzychu