post

Elektroniczny wniosek na dowód osobisty w Wałbrzychu – jak to zrobić?

Żeby złożyć drogą elektroniczną wniosek o dowód osobisty, należy pamiętać przede wszystkim o tym, że trzeba mieć CYFROWĄ WERSJĘ ZDJĘCIA. Takie zdjęcia w Wałbrzychu, w 100% cyfrowe i odpowiadające surowym normom, zrobicie jedynie w certyfikowanych laboratoriach fotograficznych Kodak Express Super Fotograf, czyli u jedynych ekspertów od fotografii identyfikacyjnej i biometrycznej w Wałbrzychu.

Kolejnym krokiem jest wejście na stronę www.epuap.gov.pl . Na samej górze strony zobaczycie banner, który jeśli go klikniecie, przekieruje Was na odpowiednią stronę. Po zalogowaniu przy pomocy Profilu Zaufanego (eGO), należy wypełnić wniosek i załączyć do niego zdjęcie, po czym podpisać wniosek przy pomocy Profilu Zaufanego i wysłać elektronicznie do urzędu.

Co zrobić jeśli nie macie jeszcze Profilu Zaufanego? Założenie go jest proste i szybkie. Zakłada się go na powyższej stronie i potwierdza w na ul.Sienkiewicza 6 w Wałbrzychu (BOK Urząd Miejski Wałbrzych). Zauważcie, że wszystko robicie Państwo bez wychodzenia z domu. Jedynie zrobienie zdjęcia w Kodak Express Super Fotograf i sam odbiór dowodu będzie wymagał wyjścia z domu.

PAMIĘTAJCIE !! KAŻDY DOROSŁY OBYWATEL MUSI MIEĆ DOWÓD OSOBISTY. SPRAWDŹCIE TERMIN WAŻNOŚCI WASZEGO DOWODU, PONIEWAŻ W TYM ROKU AŻ 8 MLN DOWODÓW ZOSTANIE WYMIENIONYCH.

Złożenie wniosku o dowód osobisty w Wałbrzychu drogą elektroniczną bardzo przyśpieszy i ułatwi jego uzyskanie. Tym bardziej, że laboratoria fotograficzne Kodak Express Super Fotograf w Wałbrzychu są nieopodal.

JEDYNE W 100 % CYFROWE ZDJĘCIE W WAŁBRZYCHU – TYLKO KODAK EXPRESS SUPER FOTOGRAF

Tylko u Nas masz 100% Pewności

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54

► Zobacz również

Jak zrobić zdjęcie do dowodu osobistego ?

Elektroniczny wniosek na dowód osobisty w Wałbrzychu – jak to zrobić?

Jedyne w 100% cyfrowe zdjęcie w Wałbrzychu – tylko w Kodak Express Super Fotograf. Zdjęcie do dowodu i do paszportu. Chcesz wyrobić dowód osobisty lub paszport i potrzebujesz zdjęcie? Tu dowiesz się, jak powinno wyglądać.

Sprawdź termin ważności swojego dowodu osobistego.

Wniosek o dowód osobisty w Wałbrzychu – wersja papierowa.