post

Zagłosuj na Lalkę wykonaną przez Dzieci ✔️ z Wałbrzycha ❤️ Love

Zagłosuj na Lalkę wykonaną przez Dzieci ✔️ z Wałbrzycha ❤️ Pomaluj dzieciom Świat. Weź udział w akcji Wszystkie kolory świata ! Zagłosuj na laleczkę zrobioną przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałbrzych. Oddaj głos w naprawdę dobrej sprawie !

UNICEF ogłosił już szósty raz akcję edukacyjną pt. Wszystkie kolory świata. Pomysł jest bardzo dobry i bardzo prosty. Dzieci robią szmaciane laleczki, nadają im imię oraz wymyślają z jakiego kraju pochodzi. Później jest organizowana wystawa tych laleczek i Ci, którzy wezmą w niej udział, mogą taką laleczkę zaadoptować za symboliczną kwotę. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na szczepienia dzieci w najuboższych krajach świata.
Swoją laleczkę zrobiły także wspaniałe dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Wałbrzycha. Zagłosuj na nią na stronie WWW.TINY.ONE/LALA5 . Ta bardzo sympatyczna mała indianeczka i dzieciaki z Wałbrzycha czekają w na Twój głos w konkursie na najbardziej oryginalną lalkę. Ten głos nic Cię nie kosztuje, zaś niesie ze sobą masę dobra.