🥇 Jak uniknąć kary za nieważny dowód osobisty 👮

“Jak uniknąć kary za nieważny dowód osobisty?” – Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych podpowiada …

(Dz.U. z 2017 r. poz. 1464) art. 79 pkt 1 ustawy o dowodach osobistych Kto: 1) uchyla się od obowiązku posiadania lub wymiany dowodu osobistego, (…) podlega karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.

Wiosna idzie.. A na wiosnę jak powszechnie wiadomo lepiej wyglądać dobrze niż źle. Zacznie się czas co raz to mniejszej ilości kurtek i swetrów, a co za tym idzie pora zadbać o coś nowego, o nowy ciuch czy parę godzin na siłowni.. Może jednak okazać się, że całą kasę, którą mogliście wydać właśnie na to, wydacie na karę za nieważny dowód osobisty.. Jak uniknąć kary za nieważny dowód osobisty? Wyrobić nowy dowód, a że “każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku”, to te pierwsze kroki skierujcie do Kodak Express Super Fotograf. Zrobimy Wam zdjęcie do dowodu osobistego i damy na nie certyfikat zgodności z przepisami. To będzie na pewno dobre zdjęcie i ze wszechmiar wyjdziecie na nim dobrze. Nasze zdjęcie jest biometryczne, zgodne z wszystkimi standardami. Z naszym zdjęciem wyjdziecie dobrze. Zaoszczędzicie pieniądze, które moglibyście stracić na mandat za brak ważnego dowodu osobistego. Zastanawiacie się jak uniknąć kary za nieważny dowód osobisty? Zapraszamy do Kodak Express Super Fotograf !

Specjalistyczne fotografie BIOfoto, czyli zdjęcia dowodowe do nowego dowodu osobistego w Wałbrzychu. Zdjęcia do nowego dowodu osobistego w przystępnej cenie w mieście Wałbrzych w czterech dogodnych lokalizacjach. Zrobimy ci super zdjęcia do dokumentów Wałbrzych jak nikt inny, wyjdziesz idealnie niczym model Wersja cyfrowa zdjęć. Wersja papierowa zdjęć. Zaprasza Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych. Poczuj wolność, poczuj się Europejczykiem, z nowym dowodem osobistym bez paszportu możesz podróżować po całej Europie bez zbędnych wiz.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54