Fotograf Wałbrzych Podzamcze

Fotograf na Podzamczu w Wałbrzychu. Idź prostą drogą Fotograf Wałbrzych Podzamcze.

Idź prostą drogą, bo taka droga prowadzi z Podzamcza w Wałbrzychu do Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój, w którego pasażu znajdziesz Kodak Express Super Fotograf. Tam zawsze Jesteś mile widziany a Twoje fotograficzne potrzeby będą spełnione w pełni ku naszej obopólnej satysfakcji. Fotograf Wałbrzych Podzamcze to pełnia usług. Zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów, wywoływanie fotografii z telefonów komórkowych, dysków, kart pamięci. U nas kupisz Foto Prezenty i zamówisz sesje zdjęciową. Skopiujesz kasety VHS na płyty DVD czy pendrive USB i wiele innych usług. Wyjdziesz od nas zadowolony z wiarą, że dobre fotograficzne rzemiosło jest w zasięgu Twojej ręki i stać Cię na nie. W czasie powrotu do dobrego rzemiosła po rozczarowaniu się masową tandetą wizyta w Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych będzie dla Ciebie przyjemnością i inspiracją. Będziesz “nakręcony” na dobrą fotografię i Twój aparat w smartfonie lub cyfrówką będą wykorzystywane na co dzień. Zapraszamy do Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych Podzamcze.

Gdzie w Wałbrzychu zrobić zdjęcia do dokumentów? To proste. Wiadomo że nowe zdjęcia do dokumentów – fotografie biometryczne najlepiej zrobić u profesjonalisty. Tylko w Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych możesz mieć 100% pewności i zrobić zdjęcia do dokumentów. To profesjonalna fotografia identyfikacyjna zdjęcia do wszystkich dokumentów. Jesteśmy ekspertami fotografii biometrycznej i do wyboru mamy, aż cztery laboratoria w Wałbrzychu. Czynne mamy już od godziny 7:30 – oddział Wałbrzych Ratusz ulica Sienkiewicza 6. Zamykamy dość późno, bo w Pasażu Tesco pracujemy aż do godziny 21. W ciągu dnia zapraszamy na Piaskową Górę ulica Główna Filary, a także przy w Śródmieściu Wałbrzycha ulica Mickiewicza 27, gdzie na parkingu komfortowo zaparkujesz samochód.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54