🥇 Kara za brak ważnego dowodu osobistego 2020 👮

Kara za brak ważnego dowodu osobistego 2020 – przeczytaj żeby nie dość, że nie stracić, to jeszcze zyskać !

(Dz.U. z 2017 r. poz. 1464) art. 79 pkt 1 ustawy o dowodach osobistych Kto: 1) uchyla się od obowiązku posiadania lub wymiany dowodu osobistego, (…) podlega karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.

Nasi Kochani Klienci. Co myślicie o tym, że tracicie nagle 5 tysięcy złotych? Na przykład za brak ważnego dowodu osobistego. Warto tu sprostować. Nasi Klienci wiedzą o tym, że warto zwrócić uwagę na termin ważności dowodu osobistego. Albo wreszcie wyrobić nowy, jeśli “stary” się straciło. Ale nasi Klienci śledzą nasz profil. Wiedzą czym jest kara za brak ważnego dowodu osobistego 2020. Przekażcie więc tym, którzy naszymi klientami jeszcze nie są, że warto czytać artykuły na naszej stronie lub na FB. Sprawdźcie więc, czy data ważności Waszego dowodu nie minęła. Albo zróbcie wreszcie dowód, który w trakcie sylwestrowych szaleństw zgubiliście. A może zmieniliście nazwisko? A może chcecie wyrobić nowy dowód, ponieważ chcecie aby był to nowoczesny dokument z warstwą elektroniczną? Chodźcie do Kodak Express Super Fotograf i zróbcie zdjęcia biometryczne BioFoto do dowodu osobistego. Damy Wam certyfikat tego, że są one zgodne z przepisami. Zapraszamy do Kodak Express Super Fotograf, wtedy nie poznacie czym jest Kara za brak ważnego dowodu osobistego 2020.

Specjalistyczne fotografie BIOfoto, czyli zdjęcia dowodowe do nowego dowodu osobistego w Wałbrzychu. Zdjęcia do nowego dowodu osobistego w przystępnej cenie w mieście Wałbrzych w czterech dogodnych lokalizacjach. Zrobimy ci super zdjęcia do dokumentów Wałbrzych jak nikt inny, wyjdziesz idealnie niczym model Wersja cyfrowa zdjęć. Wersja papierowa zdjęć. Zaprasza Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych. Poczuj wolność, poczuj się Europejczykiem, z nowym dowodem osobistym bez paszportu możesz podróżować po całej Europie bez zbędnych wiz.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54