Fotograf  Podzamcze Wałbrzych,
czyli Bajka o Super Fotografie i Oceanach Pamięci.

Był sobie zamek. A pod zamkiem jak sama nazwa wskazuje było Podzamcze. Były na nim gospody sprzedające jadło, byli kupcy bławatni sprzedający odzienie. Był też targ ogromny Pasaż TESCO zwany. Na tym targu miał swój domek czarodziej, zwany Super Fotografem. Specjalizował się w opowiadaniu bajek za pomocą kolorów na pięknych kolorowych zdjęciach zwanych fotografiach, a poza tym zajmował się czarowaniem pamięci tak, aby nie stawała się słabsza.

Każdy człowiek dla niego miał w sobie Ocean Pamięci, o który Super Fotograf dbał, aby nie wysechł. Znał on i jego czeladnicy zaklęcia takie jak np KODAK. To jedno słowo oraz kilka magicznych czynności powodowało, że pamięć ulotna schowana w sakiewkach zwanych telefonami komórkowymi i kartami pamięci była uratowana i trwała przez długie lata. Super Fotograf zaklinał na Podzamczu Oceany Pamięci mieszczan i mieszczanek w kolorowe odbitki, w piękne foto kubki, śliczne kalendarze. A może i Wy odwiedzicie czarodzieja Super Fotografa w jego manufakturze i pozwolicie, aby jego zaklęcia ocaliły Wasze wspomnienia? Dzięki zaklęciu KODAK pamięć zawarta w Oceanie Pamięci przetrwa 200 lat. Będzie cały czas miała takie barwy, jakie miały sytuacje kiedy się działy. Super Fotograf przywita wszystkich z Was w Pasażu TESCO  Szczawno-Zdrój we wszystkie dni tygodnia, nawet niektóre niedziele. Zawsze będzie miał dla Was dużo zaklęć i da Wam wiele szczęścia i radości.

Gdzie w Wałbrzychu zrobić zdjęcia do dokumentów? To proste. Wiadomo że nowe zdjęcia do dokumentów – fotografie biometryczne najlepiej zrobić u profesjonalisty. Tylko w Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych możesz mieć 100% pewności i zrobić zdjęcia do dokumentów. To profesjonalna fotografia identyfikacyjna zdjęcia do wszystkich dokumentów. Jesteśmy ekspertami fotografii biometrycznej i do wyboru mamy, aż cztery laboratoria w Wałbrzychu. Czynne mamy już od godziny 7:30 – oddział Wałbrzych Ratusz ulica Sienkiewicza 6. Zamykamy dość późno, bo w Pasażu Tesco pracujemy aż do godziny 21. W ciągu dnia zapraszamy na Piaskową Górę ulica Główna Filary, a także przy w Śródmieściu Wałbrzycha ulica Mickiewicza 27, gdzie na parkingu komfortowo zaparkujesz samochód.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Poniżej pełna lista adresów gdzie zrobisz BIOfoto.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54