Fotograf Wałbrzych Podzamcze ❤ czyli gdzie jest Fotograf na Podzamczu w Wałbrzychu ? ❤ 

✅ Super Fotograf Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Piaskowa Góra Wałbrzych jest OTWARTY 🆗
✅ Super Fotograf Przy Ratusz Wałbrzych jest CZYNNY 🆗
✅ Super Fotograf Śródmieście Wałbrzych jest OTWARTY 🆗

Podzamcze to jedna z dwóch tak zwanych sypialni Wałbrzycha. Ludzie wracają tu z pracy i na dobrą sprawę jeszcze do niedawna wieczorami nic się nie działo. Jedną z pierwszych inicjatyw które pokazały, że idzie nowe była budowa Hipermarketu Tesco Wałbrzych wraz z pasażem handlowym Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój. Jednym z pierwszych najemców tegoż pasażu, a do tego funkcjonującym na nim do dziś, jest Kodak Express Super Fotograf. Uznana w Wałbrzychu sieć laboratoriów fotograficznych. Od lat już zajmujemy się robieniem zdjęć do każdego rodzaju dokumentów, wywoływaniem fotografii, robieniem odbitek, fotografowaniem rozmaitych imprez. Zajmujemy się także wideofilmowaniem imprez. W naszym laboratorium w Pasażu Tesco (oraz wszystkich innych) zamówisz niebanalne foto gadżety. Mogą być to piękne, ceramiczne foto kubki. A może kalendarze z Waszymi zdjęciami? Mamy też foto książki, które pomogą Wam zachować wiele wspomnień. Będąc na zakupach w TESCO możecie odwiedzić nasze laboratorium i zlecić wywołanie fotografii. Zrobimy Wam to w ściśle kontrolowanym procesie na doskonałym papierze Kodak. A może potrzebujecie zdjęcia do dokumentów? Jako jedyne laboratoria w Wałbrzychu robimy certyfikowane fotografie biometryczne BIOfoto do wszystkich rodzajów dokumentów. Certyfikowane, bo na swoje fotografie dajemy certyfikaty zgodności z normami UE. Wiecie gdzie jesteśmy. Chodźcie do nas.

Gdzie w Wałbrzychu zrobić zdjęcia do dokumentów? To proste. Wiadomo że nowe zdjęcia do dokumentów – fotografie biometryczne najlepiej zrobić u profesjonalisty. Tylko w Kodak Express Super Fotograf Wałbrzych możesz mieć 100% pewności i zrobić zdjęcia do dokumentów. To profesjonalna fotografia identyfikacyjna zdjęcia do wszystkich dokumentów. Jesteśmy ekspertami fotografii biometrycznej i do wyboru mamy, aż cztery laboratoria w Wałbrzychu. Czynne mamy już od godziny 7:30 – oddział Wałbrzych Ratusz ulica Sienkiewicza 6. Zamykamy dość późno, bo w Pasażu Tesco pracujemy aż do godziny 21. W ciągu dnia zapraszamy na Piaskową Górę ulica Główna Filary, a także przy w Śródmieściu Wałbrzycha ulica Mickiewicza 27, gdzie na parkingu komfortowo zaparkujesz samochód.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej. Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście.

Poniżej pełna lista adresów gdzie zrobisz BIOfoto.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54


Fotograf Wałbrzych Czynne Otwarte