UWAGA !! ISTOTNA ZMIANA W PRZEPISACH !!!

W związku z wprowadzeniem nowych wzorów paszportów mających na okładce miejsca znajdujące się za granicą, a kojarzące się z Polską, ustawodawca ustalił nowe zasady dotyczące zdjęć do paszportów. Jako pierwsi i jedyni w Wałbrzychu już od 1 kwietnia jesteśmy gotowi na nadchodzące zmiany. I tak zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Zewnętrzno-Wewnętrznych:
1) Mężczyźni – koniecznie na zdjęciach muszą mieć wąsy. Ma to nasuwać skojarzenie ze staropolskim wzorcem męskiej urody. Wąsy mogą być sumiaste, zwyczajne, albo nawet „hiszpańskie”. Zauważyć należy, że mają być jedynie na zdjęciu, więc Kodak Express Super Fotograf oferuje retusz zdjęć polegający na dorobieniu wąsów. Cena zależy od powierzchni wąsa.

2) Kobiety –  ustawodawca dopuszcza dwie wersje. Pierwsza to stylizacja na Marię Konopnicką, czyli kok, sztuczna siwizna i druciane okulary. Druga to „Żona Hollywood” i w tym zakresie ustawodawca jeszcze nie podjął decyzji co do szczegółów, ale w grę wchodzi powiększenie formatu zdjęcia, żeby uwypuklić istotny atrybut. Oczywiście tutaj także Kodak Express Super Fotograf służy pomocą, zresztą tym bardziej chętnie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług 🙂

„Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba!” (Ferdydurke Witold Gombrowicz)

Oczywiście to tylko Prima Aprilis

Ciekawostki techniczne: Jaka jest trwałość, żywotność nośników cyfrowych? Standardowe płyty kompaktowe CD DVD to 5-10 lat, karty pamięci, pendrive usb, dyski ssd 5-10 lat. Twarde dyski talerzowe różnie to bywa, gwarancje mamy na 2 lata.

Czy wiesz gdzie w Wałbrzychu wywołasz zdjęcia z aparatu cyfrowego lub telefonu komórkowego? Naturalnie w Kodak Express Super Fotograf wydrukujesz zdjęcia z telefonu komórkowego lub aparatu cyfrowego. Jakość i gwarancja trwałości drukowanych zdjęć na lata. Zapraszamy, poniżej lista adresów.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54