Ratunku !! Wirus usunął mi zdjęcia !!!

“Skąd moje zdjęcia znalazły się na tym portalu?????”, czyli co robić żeby zabezpieczyć się przed kradzieżą zdjęć z komputera lub ich utratą za sprawą wirusa?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Po prostu ich tam nie przechowywać. Fotografujcie ile się da, bo to frajda niebywała. Ale później zdjęcia na których Wam zależy czym prędzej wywołajcie i przechowujcie w bezpiecznych albumach. Bardzo często do Kodak Express Super Fotograf przychodzą ludzie, których dyski lub telefony zostały zainfekowane wirusem. Często na ratunek jest już za późno. Słyszymy wtedy “Szkoda że tych zdjęć nie wywołałem”. 31 marca to dobra okazja ponieważ tego dnia obchodzimy Dzień Kopii Zapasowej. Przyjdźcie do Kodak Express Super Fotograf. Zrobimy Wam odbitki ze zdjęć z każdego telefonu, tabletu, każdej karty pamięci w dobrych, promocyjnych cenach. Zapraszamy.

Ciekawostki techniczne: Jaka jest trwałość, żywotność nośników cyfrowych? Standardowe płyty kompaktowe CD DVD to 5-10 lat, karty pamięci, pendrive usb, dyski ssd 5-10 lat. Twarde dyski talerzowe różnie to bywa, gwarancje mamy na 2 lata.

Czy wiesz gdzie w Wałbrzychu wywołasz zdjęcia z aparatu cyfrowego lub telefonu komórkowego? Naturalnie w Kodak Express Super Fotograf wydrukujesz zdjęcia z telefonu komórkowego lub aparatu cyfrowego. Jakość i gwarancja trwałości drukowanych zdjęć na lata. Zapraszamy, poniżej lista adresów.

Super Fotograf Wałbrzych – Najtaniej Najszybciej Najlepiej.
Widziałeś tańszą ofertę? Powiedz nam o tym! U nas będzie Taniej.
Super Fotograf – Najlepszy Fotograficzny wybór w mieście

Pasaż Tesco Szczawno-Zdrój (MAPA)
ul. Józefa Łączyńskiego 44
na linii kas hipermarketu Tesco
CZYNNE 7 DNI od 9 do 21
* niedziela od 10 do 18
tel. 74 84 253 54
Piaskowa Góra Wałbrzych (MAPA)
ul. Główna 11 FILARY
1 piętro obok Biblioteki
CZYNNE od 9 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Wałbrzych (MAPA)
ul. Adama Mickiewicza 27
za Placem Tuwima
CZYNNE od 10 do 17
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54
Śródmieście Przy Ratusz Wałbrzych (MAPA)
ul. Henryka Sienkiewicza 6
obok Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
CZYNNE od 7:30 do 15:30
sobota – niedziela na zamówienie
tel. 74 84 253 54