Przedstart Rajdu Monte Carlo w Wałbrzychu
Niedziela 23.01.2011, godzina 12:00 Tesco Szczawno-Zdrój

Zobacz na żywo auto startujące w Rajdzie Monte Carlo Historique.
Poznaj rajdowe gwiazdy i zdobądź ich autografy.
Niezapomniane wrażenia dla każdego fana motoryzacji!
Zapraszamy!


——————————

Polonezem na Monte Carlo

Zobacz auto startujące w rajdzie Monte Carlo Historique, spotkaj się z Jerzym Mazurem, legendą sportów motorowych, który zasiądzie za kierownicą sportowego Poloneza. Poznaj rajdowe tajemnice i zdobądź autograf sportowca, dla którego rajdy nie mają tajemnic. Przedstart Rajdu Monte Carlo w Wałbrzychu w niedzielę, godzina 12.00, pasaż Tesco – Szczawno Zdrój. Niezapomniane wrażenia dla każdego fana motoryzacji!

Sporty motorowe to największa pasja Jerzego Mazura, którego można spotkać nie tylko na trasach rajdów, ale także na torach formuły. Teraz zasiądzie za kierownicą polskiego Poloneza z 1978 roku. Na fotelu pilota pojawi się Jacek Storm.

– Startuję „czystej krwi” polskim samochodem Polonez, który jest jedynym w Polsce i nie tylko samochodem rajdowym w specyfikacji Działu Sportu Fabryki F.S.O., co budzi niespotykane już teraz zainteresowanie mediów – przyznaje Jerzy Mazur – A potęguje to mój powrót do wyścigów formuły.

W niedzielę miłośnicy rajdów będą mogli porozmawiać z wałbrzyskim kierowcą, pstryknąć sobie pamiątkowe zdjęcie z unikalnym samochodem, a nawet przekonać się, jak produkt z fabryki FSO z zacięciem sportowym wygląda w środku.

Jerzy Mazur opowie o przygotowaniach do startu, zdradzi swoją taktykę i oczekiwania.

Podczas niedzielnego spotkania, wałbrzyski kierowca opowie także o trasie rajdu, z którą, zdążył się już zapoznać.

W rajdzie Monte Carlo Historique wystartuje 327 załóg, impreza rozpoczyna się „zlotem gwiaździstym” z pięciu europejskich miast, Jerzy Mazur wyruszy 27 stycznia z Warszawy.

Na trasach rajdu pojawią się reprezentanci 24 krajów, my możemy kibicować nie tylko Polakowi, ale także wałbrzyszaninowi.

Weź udział w wydarzeniu.