KODAK Picture Kiosk pozwala zrobić odbitki i powiększenia w ciągu kilku sekund. Można wykonać odbitki z cyfrowego aparatu fotograficznego lub karty z innych wydruków. Możesz nawet zrobić wydruki z aparatu w telefonie.
Po przesłaniu lub zeskanować zdjęcia do KODAK Picture Kiosk, można poprawić swoje zdjęcia z szybką i łatwą edycję, jak powiększanie i kadrowanie. Redukcja efektu czerwonych oczu w ciągu kilku sekund. Przywracanie kolorów na starych zdjęć. Turn kolorowe zdjęcie na czarno-białym lub sepii, a nawet wydrukować.
Bądź kreatywny, wybierając jedną z wielu barwnych granic dla swoich zdjęć. Karty Marka, ogłoszeń urodzenia, zaproszenia i kalendarze. Możesz także personalizować swoje zdjęcia poprzez dodanie tekstu. Możliwości są niemal nieograniczone.

W laboratoriach Kodak Express Super Fotograf znajdują się FotoKioski KODAK Picture Kiosk, za pomocą którego można zrobić odbitki i powiększenia w ciągu kilku sekund. Można wykonać odbitki z cyfrowego aparatu fotograficznego, a nawet zrobić wydruki z aparatu telefonicznego

Po przesłaniu zdjęć do FotoKiosku KODAK Picture Kiosk, można poprawić swoje zdjęcia przy pomocy szybkiej i łatwej możliwości edycji, jak powiększanie lub kadrowanie. Redukcja efektu czerwonych oczu w ciągu kilku sekund. Automatyczna optymalizacja zdjęć, jak np.:  Przywracanie wyblakłych kolorów starych zdjęć. Opcja kolorowe zdjęcie na czarno-białe lub sepii.

Bądź kreatywny, wybierając jedną z wielu fantastycznych opcji wydruku zdjęć. Foto pocztówki, zaproszenia i kalendarze. Możesz także personalizować swoje zdjęcia poprzez dodanie tekstu. Możliwości są niemal nieograniczone.

Kontakt z Super Fotografem Wejdź TUTAJ.

Poprawianie Jakości Zdjęć

Jeszcze lepsze zdjęcia dzięki łatwym w użyciu narzędziom do ich edycji
Płyta KODAK Picture Kiosk zawiera oprogramowanie umożliwiające poprawianie jakości zdjęć i stosowanie twórczych efektów, dzięki czemu dobre zdjęcia staną się jeszcze lepsze i będzie je można z dumą pokazać innym osobom. Oto lista dostępnych funkcji:

Powiększanie i kadrowanie
Zdjęcie byłoby lepsze, gdyby obiekt nie był‚ tak daleko? Albo gdyby na zdjęciu znalazł‚a się tylko część całego obrazu? Teraz można to zmienić. Wystarczy powiększyć obraz, aż do uzyskania pożądanego kadru i usunąć pozostałą… jego część.

Redukcja efektu czerwonych oczu
Efekt czerwonych oczu nie musi już więcej psuć udanego zdjęcia. Wystarczy kilka kliknięć, aby dzięki KODAK Picture Kiosk natychmiast się go pozbyć.

Poprawianie koloru i światła
Kilka drobnych poprawek może czasami zmienić zdjęcie przeciętne w wyjątkowe, które z dumą pokażemy innym osobom. KODAK Picture Kiosk ułatwia proces poprawianie koloru, rozjaśniania zbyt ciemnych zdjęć oraz przyciemniania zbyt jasnych, sprawiając, że stają się one takie, jak byśmy sobie tego życzyli.

Zdjęcia można zmienić w czarno-białe lub nadać im sugerującą upływ lat tonację sepii.
Albumom można nadać nowy wygląd, a zdjęcia zamienić we wspaniałe prezenty. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia, zmienić ich format na czarno-biały lub sepię, a wprowadzone zmiany będzie można natychmiast obejrzeć.

Dodawanie opisów do zdjęć
Do zdjęć można dodać tytuł oraz opis, co ułatwi ich uporządkowanie i przypominać będzie o szczególnych wydarzeniach, które zostały na nich uwiecznione. Opisy można również dodawać do ulubionych zdjęć po to, aby je później wyświetlać podczas pokazu slajdów w komputerze.

 

Kontakt z Super Fotografem Wejdź TUTAJ.