Kolorowe i atrakcyjne – idealne pod choinkę! Oto krótki opis nowych, eleganckich napędów USB Flash DataTraveler c10 firmy Kingston Technology. To pomysłowy świąteczny upominek!

Napęd klasy podstawowej DataTraveler c10 wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. To nasz pierwszy napęd USB Flash, w którego wszystkich wersjach pojemnościowych (4 GB, 8 GB, 16 GB oraz 32 GB) zastosowano ten sam korpus. Różne są natomiast zatyczki, które zabezpieczają cały korpus napędu. Ponieważ dla różnych pojemności zastosowano zatyczki w różnych kolorach, mamy pewność, że obdarowana ciocia nie pomyli swojego prezentu z prezentem wujka!

Napęd DataTraveler c10 ma też pewną cechę specjalną z okazji Nowego Roku. To nasz pierwszy napęd USB z logo Windows 7 compatible (Kompatybilny z Windows 7). To oznacza, że będzie doskonale się sprawował w roku 2010 i później.

Jak można oczekiwać po produktach Kingston Technology, nowy napęd jest także wymarzonym towarzyszem podróży. Solidny zaczep pasuje do większości kółek na klucze i smyczy, a cała konstrukcja jest bardzo trwała i niezawodna.

Dlatego przekazujemy tą dobrą wiadomość na gwiazdkę: istnieje prezent bardziej pomysłowy, mniejszy i bardziej przydatny niż kolejna para skarpetek! Jednak trzeba się spieszyć – na świąteczne zakupy pozostało niespełna 20 dni.