Cudowne wspomnienia warto uwiecznić na bardzo dobrych zdjęciach.
Firma Kodak oferuje filmy na każdą okazję, bez względu na to, czy fotografujemy przyjęcie, mecz piłkarski czy też pierwsze kroki naszego dziecka. W takich właśnie chwilach można mieć pewność, że film negatywowy KODAK 35 mm stanie na wysokości zadania i pomoże uwiecznić te wspomnienia.

Film KODAK ULTRA MAX 400
Film do zastosowania w każdych warunkach. Teraz żywsze kolory!
Doskonały film do uzyskiwania udanych zdjęć w każdych warunkach. Film KODAK ULTRA MAX 400 jest przydatny w każdych warunkach fotograficznych – w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz, przy fotografowaniu obiektów w ruchu oraz z użyciem lampy błyskowej.
Film ULTRA MAX 400 – informacje techniczne

Jasne słońce

Chmury

Lampa błyskowa

Czynność

Film KODAK PROFESSIONAL BW400CN
Czarno-białe odbitki połączone z wygodą typową dla fotografii kolorowej.
Artystyczne efekty i możliwości drzemiące w fotografii czarno-białej połączone z wygodą, jaką zapewnia obróbka filmu typowa dla fotografii kolorowej. Film PROFESSIONAL BW400CN to film chromogeniczny o najdrobniejszej strukturze ziarna na świecie. Do ogólnego zastosowania: w jasnym słońcu i słabych warunkach oświetleniowych, do zdjęć obiektów w ruchu i statycznych, a także do aparatów z obiektywem o zmiennej ogniskowej oraz do zwiększania zasięgu lampy błyskowej.
Film PROFESSIONAL BW400CN – informacje techniczne

Film KODAK GOLD 200
Jakość firmy Kodak w atrakcyjnej cenie.
Film KODAK GOLD 200 zapewnia doskonałe połączenie nasycenia kolorów, wiernego oddania barw oraz ostrości przy czułości ISO 200. Doskonały do wykonywania zdjęć w typowych warunkach oświetleniowych.
Film GOLD 200 – informacje techniczne

Jasne słońce

Chmury

Lampa błyskowa

Film KODAK GOLD 100
Klasyczny produkt firmy Kodak dla osób preferujących filmy o niskiej czułości ISO.
Film KODAK GOLD 100 zapewnia doskonałe połączenie nasycenia kolorów, wiernego oddania barw oraz ostrości przy czułości ISO 100.
Film GOLD 100 – informacje techniczne

Jasne słońce

Chmury