Wyjeżdżając na wycieczkę pamiętaj o zabraniu ze sobą jednorazowego aparatu Kodak. Z aparatów jednorazowych Kodak uzyskasz zdjęcia na papierze Kodak Royal, a także w wersji cyfrowej na płycie CD / DVD, będziesz mógł się dzielić swoimi fotografiami tak samo jak zdjęciami z aparatu cyfrowego. Podwójne możliwości. Podwójne korzyści.

Niewątpliwie na niezapomniane wspomnienia zasługują na jednorazowe aparaty fotograficzne Kodak.
Jednorazowe aparaty fotograficzne KODAK wyposażone w nowy film o czułości ISO 800 umożliwiają teraz uzyskanie żywych kolorów i niezrównanej wyrazistości, a tym samym wyraźniejszych, ostrzejszych i bardziej kolorowych zdjęć w każdych warunkach – wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz, w ruchu lub pozowanych! Jednorazowe aparaty fotograficzne KODAK są przygotowane do pracy w każdych warunkach . . . szczególnie tam, gdzie tradycyjne i cyfrowe aparaty odmawiają działania. Bez względu na to, gdzie zabiorą Cię Twoje wspomnienia, zabierz ze sobą jednorazowy aparat fotograficzny Kodak.

A oto instrukcja jak prosto robi się zdjęcia jednorazowymi aparatami Kodak… dostępne też w wersji aparat jednorazowy podwodny…